Datum/Tid Aktivitet Sista anmälningsdag Distrikt Kontaktperson Kontakt Mejl
2022-09-25
Hela dagen
Seatons kulle inställt p g a lågt deltagande! 2022-09-24 23:00 Distrikt Väst Göran Drysander g.drysander@gmail.com
2022-10-01
08:15 - 16:30
Höstrusk - lördag 1 oktober - anmälan öppen 2022-09-28 23:59 Distrikt Väst Erik Jerkersson erik.jerkersson@clubcorvette.se
2022-10-01
08:15 - 17:00
Höstrusk 2022 - 1 Oktober - Oldies Väst Sektion Oldies Erik Jerkersson erik.jerkersson@clubcorvette.se
2022-10-08
Hela dagen
Planeringsmöte 8 Oktober Distrikt Sydöst Thomas Persson tina-thomas.persson@clubcorvette.se
2022-10-15
12:00 - 22:00
Årsmöte 2022
Söderköpings Brunn, Söderköping
2022-09-18 Club Corvette Sweden Patrik Borg pabo@patrikb.org
2022-10-29 - 2022-10-30
Hela dagen
Oktoberträff 29-30 Oktober
Ikea hotell, Älmhult
2022-10-13 Distrikt Sydöst Thomas Persson tina-thomas.persson@clubcorvette.se
2022-10-29
09:00 - 18:00
En dag på racerbanan
Bråten, Karlskoga
2022-10-22 23:00 Distrikt Great Lake District Eva & Sven Dölerud s.rd@hotmail.com
2022-11-17
18:00 - 21:00
Colorglo Malmö hösten 2022
ColorGlo Malmö, Malmö
2022-11-17 18:00 Distrikt Syd Gert Sternskog gert.sternskog@gmail.com
2022-11-19
18:00 - 22:00
Gåsagille distrikt SYD 19:e November 2022
Madame Moustache, Helsingborg Skåne
2022-11-01 18:00 Distrikt Syd Kenneth Dahlgren kenneth.2035@outlook.com
2022-11-26
Hela dagen
Julbord 26 November Distrikt Sydöst Peter Lif peter.lif@clubcorvette.se
2022-11-26
18:00 - 23:45
Julbord med Bowling - Göteborg lördag 26 november Distrikt Väst Ulf Mattsson mattsson.u@telia.com
2022-12-02
Hela dagen
Julbord i Skaraborg Fredag 2 December 2022-11-11 18:00 Distrikt Great Lake District Margaretha & Christer Doverfors christer.doverfors@telia.com
2022-12-03
16:30 - 23:30
Julbord i Karlstad
Clarion Collection Hotel Plaza, Karlstad
2022-10-22 23:00 Distrikt Great Lake District Eva & Sven Dölerud s.rd@hotmail.com