Christer Andersson chan@clubcorvette.se 0705-390 164

Distrikstansvarig

Christer Andersson
Kungsbacka
070-539 01 64
chan@clubcorvette.se

Bo ÅhsTräffar
Bo Åhs
Göteborg
070-956 04 10
bosse@clubcorvette.se

Lennart AhlstedtTräffar
Lennart Ahlstedt
Torslanda
070-492 06 34
l.ahlstedt@telia.com

sture-johansson-2019
Veckoträffar Göteborg
Sture Johansson
Torslanda
073-5402937
sturejohansson@ymail.com
Lokalreporter
Va Kant
V Kant
070-xxxxxx
no_mail@clubcorvette.se
Erik JerkerssonOrdförande för CCS Oldies
Erik Jerkersson
Partille
070-914 91 52
erik.jerkersson@clubcorvette.se
Anders JohanssonKontaktperson för Oldies Väst
Anders Johansson
Lerum
073-903 03 92
anders.johansson@clubcorvette.se
Börje KvistBohuslän/Dalsland-Lokala träffar
Börje Kvist
Trollhättan
070-796 63 58
borje.kvist@clubcorvette.se
per-arne-cedergrenBohuslän/Dalsland-Lokala träffar
Per-Arne Cedergren
Trollhättan
070-695 45 24
per-arne.cedergren@vattenfall.com
Sjuhärad-Lokala träffar
Peter o Lotte Fredsted
Borås
Peter 073-839 46 92
Lotte 073-096 33 19
peter.fredsted@telia.com
Gergö HorváthVarberg-Lokala träffar
Gergö Horváth
Varberg
072-577 71 12
hge_112@yahoo.com
Patrik och Pia ErikssonHalmstad-Lokala träffar
Patrik och Pia Eriksson
Oskarström
Patrik 073-036 65 68
Pia 070-821 19 39
patrik_pia@clubcorvette.se