Distriktsansvariga

20141130_174228

Ingemo & Anders Sandin

Lyckeby

070-918 92 56

anders.sandin@clubcorvette.se

 

Adm, web, veckoträffar mm

Peter Lif

Peter Lif

Åseda

070-220 86 52

Peter.lif@clubcorvette.se

 

Racing, träffar mm

Ola och Siv Carlsson

Ola & Siv Karlsson

Rockneby

0480-674 50, 070-579 19 90

ola@clubcorvette.se

 

Klubbprylar, träffar mm

Anders och Åsa Frosth

Åsa & Anders Frosth

Rockneby

0480-600 40, 070-565 01 02

clubprylar@clubcorvette.se

 

Oldiesansvarig

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mikael kask

Kalmar

0480-47 06 60, 070-265 07 30

mikael.kask@clubcorvette.se

 

Kontaktpersoner i Jönköpings län

Roy och Mona

Roy Widergren & Mona Lindström

Eksjö

076-843 00 31

roy.lindstrom@clubcorvette.se

 

Kontaktpersoner i Kalmar län

vakant

Intresserad?

Kontakta Anders Sandin / Distriksansvarig sydöst

0709-189256

anders.sandin@clubcorvette

 

Kontaktpersoner i Kronobergs län

pa290427

Thomas & Tina Persson

Hovmantorp

070- 258 85 04, 072- 243 02 63

thomas.persson@clubcorvette.se

 

 

Kontaktperson i Blekinge Län

images

Tony Holmqvist

Kallinge

0457-24516, 0703162063

tony.holmqvist@clubcorvette.se

 

Kontaktperson på Gotland

Roland2

Roland Andersson

Romakloster, Gotland

0498-37146, 0706-908030

roland.andersson@clubcorvette.se

 

Träffar med mera

img_1583

Magnus Karlsson & Carina Petersson

Växjö

0706-810075

magnus.karlsson@clubcorvette.se

 

Träffar med mera

Peter och Malin1

Peter & Malin Andersson

Älmeboda

0477-600 77, 070-956 00 77

peter.andersson@clubcorvette.se